AQUA PRO ANIMALE PREMIUM pramenitá voda pre mačku s pridaním kocúrnika

Myšou na ukázanie

AQUA PRO ANIMALE PREMIUM pramenitá voda pre mačku s pridaním kocúrnika

Výrobcovia: AQUA PRO ANIMALE

Priemerné hodnotenie: 5/5

Plánovaná doba doručenia objednávky

Dnes (Streda - 17 januára)*
Piatok (19 januára)** *Osobné prevzatie zakúpeného tovaru: po.- pia. od 8:00 do 15:00 (sobota, nedeľa a sviatky zatvorené) po obdržaní potvrdenia o pripravenosti zásielky. **Dodacia doba je približná.

Voda je nevyhnutná pre všetky živé bytosti. Počas starostlivosti o správnu výživu svojej mačky, nezabudnite o vhodnom množstve vody. Na splnenie týchto potrieb bola vytvorená pramenitá voda Aqua Pre Animale. Je obohatená o taurín a šantu- rastlinu, ktorú mačky majú rady, ktorá tiež pomáha na tráviaci systém, pečeň a obličky. Obsahuje mačacie feromón - nepetalakton, ktorý stimuluje mozgové receptory u mačiek a spôsobuje im euoforii, relaxáciu a spokojnosť.
Ak chcete, aby vaše zvieratko sa dlho tešilo dobrým zdravím - dajte mu vodu Aqua Pro animale!

Výhody Vody Aqua Pro Animale:
- Voda, ktorá je vhodná pre vášho domáceho maznáčika, a to nielen uhasí jeho smäd,
- Produkt bol pripravený špeciálne pre zvieratá,
- Neobsahuje chlór a škodlivé a karcinogénne chemikálie,
- Obohatená látkami, ktoré priaznivo ovplyvňujú zdravie vášho domáceho maznáčika,
- Produkt testovaný mikrobiologicky
- Má odporúčanie veterinárov,
- Znižuje tvorbu močových kameňov.

Odporúčané dávkovanie: zaistiť trvalý prístup k miske s vodou.

Vlastnosti vôd:

Voda z vodovodu:
Pre väčšinu ľudí je považovaná za nedokonalú a takú, ktorá môže poškodiť. Voda z vodovodu môže obsahovať vápenné usadeniny alebo príliš veľa zlúčenín, napríklad chlór. V dôsledku konečných fáze chlórovanie vody vznikajú chemické látky, ako sú kyseliny haloorganické, chlórpikrín, haloacetonitrile, chlórfenoly, chlorkyan a najnebezpečnejšie z nich: trihalometány (bromoform, chloroform, bromičnany a bromodichloromethany). Tie majú silný karcinogénny účinok, negatívny vplyv na centrálny nervový systém a pôsobí ochorenie pečene a obličiek.


Varená voda:
Varená voda má podobné nedostatky ako čistá voda z kohútika. Majte na paměti- nedávajte psovi horúcu vodu! Nemalo by sa psovi tiež dávať veľmi studenú vodu - každá veľká odchýlka teploty môže odradiť zviera od pitia vody a ublížiť mu.


Balená Minerálna voda:
Minerálna voda je nasýtená minerálnymi zložkami o stabilné kompozíciu, ktoré majú priaznivý vplyv na ľudské telo - ale často nie sú vhodné pre zvieratá.

 
Voda Aqua Pre Animale
Pramenitá voda sa extrahuje z podzemných ložísk, bez vplyvu vonkajších faktorov, takže je bakteriologicky čistá. Hodnota jej komponentov je upravená v súlade s príslušnými normami, ktoré nielenže neublíži nášmu domácemu miláčikovi, ale posilní jeho telo!

Buďte zodpovední za zdravie vášho domáceho maznáčika - dajte mu Aqua Pre animale- vodu, ktorá neobsahuje nebezpečné zlúčeniny, obohatenú o cenné ingrediencie!

Hodnotíte tento produkt:
ZLÝ
DOBRÝ

Hodnotenie: 5/5

Moja mačka je už závislá a chcie viac a viac ...

12/06/2016 -
Odpoveď

Hodnotenie: 5/5

Nikdy by ma nenapadlo, že moja mačka bude to mať až tak rada, takže ...

11/06/2016 -
Odpoveď

Hodnotenie: 5/5

mačka sa stala veľmi aktívna. :)

11/06/2016 -
Odpoveď
Poradnik | F.A.Q. | Pravidlá obchodu | Vrátenie tovaru a peňazí | Doprava a platba | Kontaktujte nás | O nás | Podmienky akcie | Mapa stránky | Psy | Mačky | Zmena meny na poľský zloty, PLN | 100% spokojenost nebo vrácení peněz!
Chat

Vyberte chat